kids

Activiteiten

No events found

 

Het Ministerie van Onderwijs heeft vorig jaar alle scholen voor primair en voortgezet onderwijs gevraagd te reageren als zij denken in aanmerking te komen voor het predicaat "Excellente school" .Het criterium was niet alleen de hoge citoscore aan het eind van groep 8 maar er werd daarnaast ook gevraagd naar een heldere visie op onderwijs, het zelflerend vermogen van school, de omstandigheden waaronder de school werkt en de manier waarop school zich onderscheidt.
We zijn een van de 107 basisscholen, die uiteindelijk meedongen naar het predicaat "Excellente school".
In Den Bosch hebben we een presentatie gehouden en daarna zijn twee inspecteurs op school geweest om te onderzoeken of onze beweringen hout sneden.
Uiteindelijk is er een prachtig rapport over onze school gemaakt ( dat staat volgende week op de website ) en zijn we uitgenodigd om vandaag, 4 februari te komen naar de bijeenkomst waar de predicaten uitgereikt worden. 
Onze school is een van de 31 scholen voor basisonderwijs, die het predicaat excellent hebben ontvangen en wij zijn daar zeer trots op.

 

Met vriendelijke groeten,

Peter Verberg
Daltonschool Rijnsweerd

 
Copyright © 2018 Daltonschool Rijnsweerd